Nurmijärven Sähkö tarjoaa juhlavuotensa kunniaksi eläkeläisille pääsyn katsomaan Olavi Virta -elokuvaa Kino Juhaan (osoite Keskustie 7, Nurmijärvi). Esitys on ti 30.10.2018 klo 14. Kino Juhassa ei valitettavasti ole mahdollisuutta ottaa vastaan pyörätuoliasiakkaita.
Liput ovat maksuttomia Nurmijärven Sähkön asiakkaille. Lippuja voi varata 2 kpl/talous. Tarkistamme asiakkuuden varauksen yhteydessä. Tähän esitykseen ei voi erikseen ostaa lippuja. Varaa paikkasi ajoissa, sillä lippuja on rajoitetusti. Voit varata liput puhelimitse asiakaspalvelustamme 09 8780 7300.
Tervetuloa!
HUOM! Lippujen suuren kysynnän vuoksi ensimmäinen näytös on täynnä ja varasimme kaksi lisänäytöstä, jotka ovat ke 31.10.2018 klo 14 ja ti 06.11.2018 klo 14 Kino Juhassa. Myös lisänäytökset ovat nyt täynnä eikä lippuja voi enää varata.